Blog


Ako si vybrať prilbu na motorku

22.03.2017
Ako si vybrať prilbu na… viac »

Rozvody motora

22.03.2017
Rozvody motora treba meniť… viac »

Aké si kúpiť oblečenie na motorku

22.03.2017
Aké si kúpiť oblečenie na… viac »

Poštovné

Dodacie podmienky

Doručenie Slovensko
Vaša objednávka bude doručená na adresu, ktorú ste uviedli pri Vašej objednávke.Dodacia lehota vami objednaného tovaru je cca 48hodín. Pri objednávke nad 70€ poštovné neplatíte, pri objednávke do 70€ sa poštovné učtuje podľa následovného bodu.
DS AUTO Vám ponúka dopravu kuriérom spoločnosti UPS, poštovne 4€ s DPH . Dodacia doba zvyčajne 48 hodín odo dňa expedície z nášho skladu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doručenie Česká Republika
Vaša objednávka bude doručená na adresu, ktorú ste uviedli pri Vašej objednávke.Dodacia lehota vami objednaného tovaru je cca 2-4 dní odo dňa expedície z nášho skladu.
DS AUTO Vám ponúka dopravu kuriérom spoločnosti UPS, poštovne 8€ s DPH pri objednávke do 200€ .Pri objednávke nad 200€ je poštovné 4€. Dodacia doba zvyčajne 2-4 dní.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
DS AUTO robí všetko preto, aby dodržal dodacie lehoty uvedené na svojich stránkach. DS AUTO však nenesie zodpovednosť za dôsledky spôsobené oneskorením doručenia alebo stratou zásielky zavinených prepravcom alebo nepredvídateľnou a neprekonateľnou prekážkou, ktorá spadá pod prípad zásahu vyššej moci (vis major).


Pri obdržaní Vašej objednávky si musíte overiť, že výrobky zodpovedajú Vašej objednávke a že sú nepoškodené. V prípade nezrovnalostí uveďte každú nezrovnalosť na dodací lístok vo forme ručne písaných výhrad s Vašim podpisom a tovar nepreberte.
Vrátené výrobky môžu byť prijaté len ak sú v pôvodnom stave, najmä čo sa týka pôvodného obalu, príslušenstva a navodov a pribaleného dokladu o kúpe tovaru.


Je možné, že Vás požiadame o doplňujúce informácie aby sme mohli Váš nákup potvrdiť.
Z týchto dôvodov, a aby sa predišlo akémukoľvek oneskoreniu, Vás žiadame aby ste v momente Vašej objednávky uviedli:
• Vašu e-mailovú adresu
• Telefónne číslo (domov alebo do práce) na ktorom ste zastihnuteľný počas dňa.

 

Doprava zdarma pri nákupe nad 70€
Len originálne produkty
Skladový tovar expedujeme do 24 hodín
Kamenné predajne